В рамках проекту “Промоція туристичного потенціалу старовинного міста Ізмаїл” в червні-липні 2020 відбувся відкритий конкурс на створення туристичного логотипу Ізмаїла. 24 учасники зі всієї України представили на участь в заході 36 робіт. За умовами конкурсу відбір проходив в 2 етапи. Сперше 6 кращих робіт з 36 відібрали жителі Ізмаїла шляхом онлайн-голосування. А вже переможця з 6 робіт обрав Оргкомітет конкурсу в складі з 17 представників різних сфер життєдіяльності міста, включаючи посадових осіб місцевої влади, фахівців у сфері дизайну та образотворчого мистецтва, громадських діячів.

В обох випадках найбільшу кількість голосів набрала робота київського дизайнера Антона Жукова, що відображає сонце над Дунаєм і акцентує увагу на тісний зв’язок міста з річкою.

Логотип отримав офіційний статус рішенням Ізмаїльської міської ради від 7 вересня 2020 року і знаходиться у вільному користуванні. Він призначений для використання при виготовленні сувенірної, поліграфічної, презентаційної, рекламної продукції, при проведенні офіційних заходів і для просування міста як туристично привабливої дестинації.

Логотип і правила його використання доступні тут.

Про проект.
«Промоція туристичного потенціалу старовинного міста Ізмаїл» реалізується за підтримки Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна Україна», Офісу розвитку малого і середнього підприємництва в партнерстві з Ізмаїльським міською радою та Ізмаїльським державним гуманітарним університетом.