Рок-фестиваль “Дунайська січ”

Час проведення – щорічно, на день Конституції.
З 2014 р. Ізмаїл є базовим містом для рок-фестивалю “Дунайська січ”, який “Музичний батальйон” проводить щорічно до дня Конституції.
Все починалося невеликим концертом у Ізмаїльському палаці культури, але с того часу фестиваль здобув статус міжнародного. Станом на 2020 рік його відвідали “Taruta”, “The Hardkiss”, “Гайдамаки”, “Тінь сонця”, “Очеретяний кіт” – загалом 80 гуртів та виконавців, у т.ч. гості з Білорусі, Болгарії, Румунії, Литви.

Фестиваль мистецтв “Дунайська весна”

Час проведення – щорічно, в останні вихідні травня.
Фестиваль збирає гостей з 70-х років минулого сторіччя и досі. За останні роки його відвідали Тіна Кароль, «Ляпіс-98», «ТІК», «Табула Раса», «НеАнгели» та інші.

День міста

Час проведення – щорічно, в перші вихідні жовтня.
Традиційно восени місто відзначає свій день народження. Це свято за останні роки нам допомагають відзначати також Арсен Мірзоян, Друга ріка, «Воплі Відоплясова», «Mad Heads XL», «Земляни», Йосип Кобзон та інші. В 2019 році День міста та гість свята Олег Віннік зібрали майже 50 тис. відвідувачів.

Етнічний фестиваль “Бессарабська тантелла”

Час проведення – щорічно, до дня міста.
Не випадково у назві заходу використовується рідке слово “тантелла” (елемент декору рукоділля, що обрамляє вишиті рушники, скатертини, наволочки та домоткані килими), бо фестиваль – це шоу етносу, фольклору і споконвічно буджацьких традицій, демонстрація Ізмаїла мультикультурного і мультинаціонального.